אלון כהן סוחר מכוניות
  www.michaldaniels.022.co.il
הבלוג של אלון כהן סוחר מכוניות
יום ו', יב’ בשבט תשע”ט
    דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  .
שלום רב חברים יקרים, אני רוצה לנצל את הבמה שאני מקבל כאן היום כדי לעשות מעט חסד עם אנשים שמגיע להם. הדבר שאני רוצה לעשות זה למעשה לתת המלצה חמה ואישית על אדם שקוראים לו בני נחמיה שהוא איש מדהים ואני רוצה להודות לו.
18:57 (22/05/17) מרטין בוקסדורף
15:57 (22/05/17) מרטין בוקסדורף
אינטרקום הוא אמצעי מיגון יעיל ואפקטיבי המונע כניסת זרים למתחם הפרטי ושומר על הדיירים במבנה בפני פורצים ואורחים לא רצויים. לנוכח המצב הביטחוני הרעוע וחוסר התפקוד של המשטרה נדרשים תושבי המרכז לנקוט באמצעים יעילים למיגון הנכסים שלהם, מערכת אינטרקום נחשבת לאחד הפתרונות היעילים והמשתלמים ביותר, עם זאת כמו כל מוצר חשמלי מתקדם ומשוכלל, לעתים גם האינטרקום מתקלקל ויש להזמין טכנאי מקצועי ומנוסה.
15:56 (22/05/17) מרטין בוקסדורף
האם האינטרקום בבית, בעסק או בבניין המגורים המשותף אינו פועל כראוי? האם אינכם מצליחים לשמוע את האורחים העומדים בדלת הכניסה לבניין? ובכן, עליכם להזמין טכנאי אינטרקום כדי לאבחן את הבעיה ולהציע פתרון יעיל ומהיר לתיקון התקלה. תיקון אינטרקום אינו דבר של מה בכך, רק טכנאי מוסמך ומנוסה יכול לאבחן במהירות ובמיומנות גבוהה את התקלה ולהציע פתרון יעיל ועבודה עם אחריות.
00:14 (14/03/17) מרטין בוקסדורף
ל בית דפוס שמכבד את עצמו יודע להציע ללקוח את האפשרות ליצור מגנטים מודפסים. עם זאת, לא כל בית דפוס יודע להתחייב לאותה תוצאה מקצועית, ועל כן בטרם סוגרים עסקה, יש לבקש לראות דוגמאות. מה עליכם כלקוחות לבדוק? ובכן שלושה דברים עיקריים: ראשית עליכם לבדוק שכל המגנטים זהים וללא הפרשי צבעים, שנית יש לבחון שהחיתוך עשוי ללא חת, באופן ישר ומבלי להשאיר גרידים מיותרים ולבסוף יש לבחון שהמגנטים נראים טוב ואינם מתקלפים, (גם אם מדובר בדוגמה שכבר עברה לא מעט ידיים של לקוחות אחרים).
00:13 (14/03/17) מרטין בוקסדורף
הם קטנים ויעילים, מרובעים או עגולים, על דלתות המקרר או על דלתות הבית והם תמיד יימצאו כיעילים ואף שימושיים. מגנטים ממותגים מהווים כל שיווק נהדר, ועל כן רבים מבתי העסק מוצאים לנכון להשקיע מעט על מנת לקבל הרבה יותר. מכאן שאם גם אתם חושבים בימים אלו כיצד ניתן למנף את העסק שלכם
00:12 (14/03/17) מרטין בוקסדורף
באופן טבעי בית עסק שמבקש לפנות אל כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים, במהרה ילמד שיש כמה כלים פשוטים שמאפשרים להגיע לתודעה של כמה שיותר אנשים. מכאן שניתן לחלק פליירים, ניתן לפרסם בעיתונות, ניתן לתלות שלטים, ניתן לחלק מתנות ממותגות וניתן לחלק מגנטים. אומנם מגנט כולל שטח פרסום קטן ביותר,
00:11 (14/03/17) מרטין בוקסדורף
כיום התחרות על כל לקוח קשה, וזאת כי כמות בתי העסקים ענקית ואילו אנשים אינם ממהרים לסגור עם בית העסק הראשון אותו הם מוצאים. בזכות נפלאות הטכנולוגיה אנשים מצליחים לערוך השוואות מהירות ויעילות, ועל כן כל בית עסק שמבקש למנף את השם שלו ולעקוף את שאר העסקים המתחרים, יימצא מגוון טריקים שיווקיים, כאשר אחד מהם הנו פרסום שקט בבית הלקוח
00:09 (14/03/17) מרטין בוקסדורף
מערכות אינטרקום, הפכו בעשורים האחרונים להיות חלק בלתי נפרד ממעגל האבטחה הן של בניינים משותפים, בתים פרטיים, בתי עסק וכן גם במשרדים. מדובר על מערכת שבעיקר נועדה לשלוט על דלת או שער הכניסה לנכס, תוך שמי שמעוניין להיכנס פנימה יהיה מחויב להזדהות על מנת שיפתחו את מנגנון הנעילה שנשלט על ידי נקודת הקצה בתוך הנכס.
17:54 (17/02/17) מרטין בוקסדורף
אלוקים היקר מה שלומך? אני רוצה להתחיל את הבוקר בזה שאני אומר לך תודה גדולה על הכול. אתה מלך העולמות כולם ואתה זה שמנהל את העולם ואין לי מישהו אחר כדי להודות לו על הדברים שאתה עושה למעני ולמען כולם.
17:46 (18/01/17) מרטין בוקסדורף
במציאות של היום, אין זה נדיר כלל למצוא נכסים כדוגמת בתים פרטיים, משרדים ובתי עסק שבהם מותקנות מערכות אזעקה מסוגים שונים. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה: רוב האנשים רוצים ומעוניינים לחוש תחושת ביטחון, גם אם הם צריכים לשלם על זה עוד כסף. מערכת אזעקה נחשבת לפתרון מעולה עבור כל מי שרוצה למנוע כניסה של גורמים לא רצויים לנכס שלו כאשר הוא לא נמצא שם.
10:35 (18/01/17) מרטין בוקסדורף
החלטתם להפיק גלויות? זה נפלא. אבל לא כדאי לכם לרוץ מידי, ולהצטער על כך אחר כך. פעלו בשיקול דעת ובתבונה, ותמנעו מעצמכם צער ועגמת נפש מהפסדים שעלולים להתרחש. להלן פרוט השלבים השונים, החל מהתכנון ההתחלתי ועד להדפסה הסופית.
18:15 (20/03/17) מרטין בוקסדורף
הרב כהן אמר בשיעור שלו, תנסו את זה תבקשו משהו מאלוקים ותראו שאם תבטחו בהשם, אתם תקבלו את זה. אז אני רוצה לעבוד על הביטחון שלי ואני מבקש ממך כמה דברים שאני לא בטוח שמגיעים לי אבל אני בטוח שאתה מגיע לך הדבר הזה
00:19 (15/03/17) מרטין בוקסדורף
בורא עולם אתה כל יכול. אני מנסה בתקופה האחרונה להתחזק בביטחון, כלומר לעבוד על מידת הביטחון שלי באלוקים. כלומר אני מאמין שבורא עולם ברא את העולם, אבל יש הבדל גדול בין ביטחון לבין אמונה. אמונה היא בסך הכול לדעת שיש בורא לעולם שברא את הכול.
17:18 (18/01/17) מרטין בוקסדורף
אם אתם בענף המשכנתאות אז אתם בטח מכירים את השמות הבאים, רוני חיון ומר אורן אפריאט, הסיבה היא שמדובר בשני אנשים המוכרים ביותר בענף המשכנתאות. שניהם בעלי חברות בוטיק מצליחות בתחום הזה ואנשים שהעיקר מבחינתם זה לעשות עבודה מקצועית ולשרת את הלקוחות בצורה מקצועית.
11:02 (18/01/17) מרטין בוקסדורף
אנחנו כעסק מתחזקים קשרים אישיים ומקצועיים עם הלקוחות שלנו וגם עם הקולגות שלנו. לצד התקשורת בטלפונים ובמיילים חדשות לבקרים, אנחנו עדיין בוחרים להצמד אל פלטפורמה אחרת, ישנה ונוסטלגית – הדואר. עדיין אנחנו משגרים דברים בדואר למרות הטכנולוגיה העומדת לרשותנו ואנו עושים זאת לעתים תכופות. כאשר אנו רוצים להעביר מסרים מסוימים אודות העסק שלנו אנחנו עושים זאת באמצעות הגלויות – אשר מעבירות מסר חד, תכליתי, ברור וענייני. לא עוד מכתב ארוך ורשמי, אלא גלויה אשר מעבירה את המסר.
10:06 (18/01/17) מרטין בוקסדורף
יהונתן יקירי אני כותבת לך את המכתב הזה למרות שהבטחתי כי אני לא אעשה את זה ולא אביך אותך בציבור מול כולם. אתה ביקשת שלא אעשה את זה אבל אני בכל זאת בוחרת לכתוב, כי עברנו מסכת שלמה של התעללות לפני שהיכרנו אותך ואני רוצה שכולם ידעו איזה איש מדהים אתה ושמגיע לך את המילים החמות האלו.
חדשות
tbaho
מחשבות של מיכל
אלון כהן סוחר מכוניות