אלון כהן סוחר מכוניות
  www.michaldaniels.022.co.il
הבלוג של אלון כהן סוחר מכוניות
יום ד', יא’ בטבת תשע”ט
    דף הבית  |  הרשמה לרשימת תפוצה  |  יצירת קשר  .
יהונתן יקירי אני כותבת לך את המכתב הזה למרות שהבטחתי כי אני לא אעשה את זה ולא אביך אותך בציבור מול כולם. אתה ביקשת שלא אעשה את זה אבל אני בכל זאת בוחרת לכתוב, כי עברנו מסכת שלמה של התעללות לפני שהיכרנו אותך ואני רוצה שכולם ידעו איזה איש מדהים אתה ושמגיע לך את המילים החמות האלו.
10:06 (18/01/17) מרטין בוקסדורף
18:15 (20/03/17) מרטין בוקסדורף
הרב כהן אמר בשיעור שלו, תנסו את זה תבקשו משהו מאלוקים ותראו שאם תבטחו בהשם, אתם תקבלו את זה. אז אני רוצה לעבוד על הביטחון שלי ואני מבקש ממך כמה דברים שאני לא בטוח שמגיעים לי אבל אני בטוח שאתה מגיע לך הדבר הזה
00:19 (15/03/17) מרטין בוקסדורף
בורא עולם אתה כל יכול. אני מנסה בתקופה האחרונה להתחזק בביטחון, כלומר לעבוד על מידת הביטחון שלי באלוקים. כלומר אני מאמין שבורא עולם ברא את העולם, אבל יש הבדל גדול בין ביטחון לבין אמונה. אמונה היא בסך הכול לדעת שיש בורא לעולם שברא את הכול.
17:18 (18/01/17) מרטין בוקסדורף
אם אתם בענף המשכנתאות אז אתם בטח מכירים את השמות הבאים, רוני חיון ומר אורן אפריאט, הסיבה היא שמדובר בשני אנשים המוכרים ביותר בענף המשכנתאות. שניהם בעלי חברות בוטיק מצליחות בתחום הזה ואנשים שהעיקר מבחינתם זה לעשות עבודה מקצועית ולשרת את הלקוחות בצורה מקצועית.
11:02 (18/01/17) מרטין בוקסדורף
אנחנו כעסק מתחזקים קשרים אישיים ומקצועיים עם הלקוחות שלנו וגם עם הקולגות שלנו. לצד התקשורת בטלפונים ובמיילים חדשות לבקרים, אנחנו עדיין בוחרים להצמד אל פלטפורמה אחרת, ישנה ונוסטלגית – הדואר. עדיין אנחנו משגרים דברים בדואר למרות הטכנולוגיה העומדת לרשותנו ואנו עושים זאת לעתים תכופות. כאשר אנו רוצים להעביר מסרים מסוימים אודות העסק שלנו אנחנו עושים זאת באמצעות הגלויות – אשר מעבירות מסר חד, תכליתי, ברור וענייני. לא עוד מכתב ארוך ורשמי, אלא גלויה אשר מעבירה את המסר.
חדשות
tbaho
מחשבות של מיכל
אלון כהן סוחר מכוניות